"Найгіршу в Україні дорогу ремонтують за унікальною технологією" - видалена стаття із сайту uamotors

Politics

-

10.05.2019 09:47

На частині автодороги Кропивницький-Миколаїв підрядники провели холодну регенерацію. Це технологія, що відновлює та посилює основу дороги, а в її основі – використання старих матеріалів дорожнього одягу. Вже багато років її використовують провідні будівельні компанії США та Європи, а тепер активно застосовує і Україна.

Про це повідомили Укравтодорі. 

Якщо детальніше, то спеціальна машина переробляє існуючі дефектні шари дорожнього одягу на нові міцні та однорідні. Спочатку поверхню фрезують, отримуючи органічно-мінеральну суміш із зфрезерованого асфальтобетону та щебеневих матеріалів основи, додають до неї одночасно в’яжучі компоненти ( бітумна емульсія і цемент) та розподіляють рівномірним шаром. Далі – заключне ущільнення дорожніми котками.

В результаті цих маніпуляцій отримуємо міцний конструктивний шар дорожнього одягу з покращеними фізико-механічними характеристиками. Так дорога готова витримувати більші навантаження, а ніж на які була розрахована при будівництві.

На разі на дорозі Н-14 працює два підрядники і обидва застосовують холодний ресайклінг при ремонті, як і передбачено в проекті. 

Нагадаємо, автошлях Н 14 перебуває в аварiйному станi. Дорога проходить територією Кіровоградської та Миколаївської областей.

added by   Real Ukrainian

19

Comments

 • gingerag
  1 year ago
  0

  Лишь бы больше денег загрести!

 • kirk
  1 year ago
  0

  Когда они перестанут воровать?

 • Вадим Эдуардович
  1 year ago
  0

  Зато купили себе новый домик)

 • Дмитрий 4546
  1 year ago
  0

  "Уникальная технологи"!)) смешно! Как обычно решили сэкономить .

You must log in to post a comment.

no